Zeglarskie wakacje na Balearach – lato 2019

Marzysz o bajecznych wakacjach w gorącym klimacie?
Chcesz żeglować po przepięknych Balearach i oglądać wyspy z perspektywy wody?
Marzysz o postojach w klimatycznych zatoczkach i kąpielach z burty?
Szukasz jachtu innego niż tysiące dostępnych w firmach czarterowych?
Żeglujesz po raz pierwszy lub nie chcesz brać na siebie odpowiedzialności bycia skipperem tylko beztrosko cieszyć sięwakacjami?
Marzysz o rodzinnym rejsie nawet z najmłodszymi bąblami?
Jeśli choć raz odpowiedziałeś/aś TAK – zapraszamy na naszą Mari-Ann – przepiękny, 40-letni kecz, z duszą, dużą ilością drewna, bukszprytem, „prawdopodobnie” najładniejszy jacht w każdej z zatoczek w których się zatrzymamy:)
Podczas rejsu będziesz pod opieką armatorów Tomka „Ostrego” – żeglarza z ponad 30-letnim doświadczeniem na morzu, na co dzień kapitanem żaglowca, oraz Marty „Miotły”, na pokładzie będzie obecny także 1,5 roczny żeglarz Krzyś. Ze względu na Krzysia, jacht dostosowany jest do żeglugi z dziećmi (siatka na relingach, kapoki dla dzieci, zabezpieczone kanty;) Wspólnie gwarantujemy profesjonalną opiekę, ciepłą, rodzinną atmosferę, dużo uśmiechu, wspólne zwiedzanie, niezapomniany wypoczynek i naleśniki na śniadanie:)
Więcej o nas: TU

WOLNE TERMINY i CENY:
9 – 20.08 – mozliwość rejsu 7 dniowego lub 10 dniowego w dowolnym dniach w tym czasie, w zależności od preferencji i dogodności lotów.

Rejs – 7 nocy/8 dni: rejs po Majorce, przylot na lotnisko Palma de Mallorca (PMI) tanie przeloty Ryanair. Cena: 1500 zł/ osobę + ok 180 EUR składki na mariny/ paliwo i jedzenie, rozliczana na podstawie faktycznych wydatków.

Rejs 10 nocy/ 11 dni: rejs po Majorce, w zależności od pogody i chęci możliwe odwiedzenie jednej z pobliskich wysp: Ibizy lub Minorki, przylot na lotnisko: Palma de Mallorka (PMI) – tanie przeloty Ryanair. Cena: 2100 zł/ osobę + ok. 250 EUR składki na mariny/ paliwo i jedzenie, rozliczana na podstawie faktycznych wydatków.

29.08 – 8.09 (czwartek-niedziela) – 10 nocy/11 dni: Majorka-Walencja, w zależności od pogody i chęci możliwe do odwiedzenia Ibizy i Formentery lub Tarragony czy Alicante, przylot na lotnisko: Palma de Majorka (PMI), powrót z Walencji, tanie przeloty Ryanair z Krakowa. Cena: 2100 zł/ osobę + ok 250 EUR składki na mariny/ paliwo i jedzenie, rozliczona na podstawie faktycznych wydatków. – 3 WOLNE MIEJSCA

Podane terminy i miejsca są orientacyjne – jesteśmy elastyczni i jeśli marzysz o rejsie z nami, ale chciał(a)byś przylecieć w nieco innym terminie/ inną ilość dni/ na inną z wysp Balearów – wspólnie uzgodnimy wszystkie szczegóły. Oferujemy zniżki za czarter całego jachtu i znajomych:)

Cena obejmuje:

 • koję na jachcie* + pościel (prześcieradło, poszewka, poduszka, kocyk)
 • opiekę skippera – kapitana Tomasza Ostrowskiego
 • ponton z silnikiem
 • ubezpieczenie NNW na jachcie
 • kawa, herbata, woda
 • gaz

Cena nie obejmuje:

 • składki na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo do jachtu. Składka zbierana jest w dniu zaokrętowania i rozliczana wraz z załogą. Kapitan jest zwolniony ze skladki, Marta wyliczana jest w koszty żywieniowe. Opłaty za mariny i paliwo leżą po stronie załogi. 
 • dojazdu na jacht (pomagamy znaleźć dogodne połączenie a także pomagamy w transferze z lotniska do portu postoju jachtu i z powrotem.)
 • własnych wydatków (wycieczki, zakupy, napoje procentowe)
 • ubezpieczenia od kosztów leczenia za granicą na czas wyjazdu (pomagamy w zakupie ubezpieczenia u agenta ubezpieczeniowego firmy GIFT Centrum Podróży)

Na jachcie, do dyspozycji gości są koje znajdujące się na dziobie i śródokręciu: 

 • dziób: 2 koje jednoosobowe lub 1 koja dwuosobowa
 • śródokręcie: 1 koja dwuosobowa oraz 1 koja jednoosobowa piętrowaWnętrze

Zdjęcia jachtu można obejrzeć tu:

Rejsy mają charakter turystyczny, nie stażowy. Po drodze zatrzymuje się w ciekawych miejscach, zatoczkach, portach, w zależności od chęci załogi, ale przede wszystkim pogody. Wszyscy uczestnicy rejsu zobowiązani są do wspólnego gotowania/ zmywania/ utrzymywania czystości na jachcie.

Jest możliwość otrzymania z rejsu opinii oraz wpisu do książeczki żeglarskiej w przypadku osób, które aktywnie zaangażują się we wszystkie czynności żeglarskie. Opinia z rejsu pełnomorskiego oraz wpis do książeczki żeglarskiej potwierdzające uczestnictwo w morskim rejsie są akceptowane przez PZŻ. Dzięki nim rejs morski jachtem zostanie zaliczony do stażu potrzebnego do uzyskania wyższych stopni żeglarskich – sternika jachtowego i jachtowego sternika morskiego.

W przypadku zainteresowania – prosimy o zgłoszenie mailowe, telefoniczne lub poprzez profil Mari-Ann na facebooku: www.facebook.com/symariann.
Zapraszamy!

This entry was posted in Ogólne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>