Zeglarskie wakacje 2019 na Mari-Ann

Marzysz o bajecznych wakacjach w gorącym klimacie?
Chcesz żeglować po przepięknych wyspach i oglądać świat z perspektywy wody?
Marzysz o postojach w klimatycznych zatoczkach i kąpielach z burty?
Szukasz jachtu innego niż tysiące dostępnych w firmach czarterowych?
Żeglujesz po raz pierwszy lub nie chcesz brać na siebie odpowiedzialności bycia skipperem tylko beztrosko cieszyć sięwakacjami?
Marzysz o rodzinnym rejsie nawet z najmłodszymi bąblami?
Jeśli choć raz odpowiedziałeś/aś TAK – zapraszamy na naszą Mari-Ann – przepiękny, 40-letni kecz, z duszą, dużą ilością drewna, bukszprytem, „prawdopodobnie” najładniejszy jacht w każdej z zatoczek w których się zatrzymamy:)
Podczas rejsu będziesz pod opieką armatorów Tomka „Ostrego” – żeglarza z ponad 30-letnim doświadczeniem na morzu, na co dzień kapitanem żaglowca, oraz Marty „Miotły”, na pokładzie będzie obecny także mały żeglarz Krzyś. Ze względu na Krzysia, jacht dostosowany jest do żeglugi z dziećmi (siatka na relingach, kapoki dla dzieci, zabezpieczone kanty, szelki;) Wspólnie gwarantujemy profesjonalną opiekę, ciepłą, rodzinną atmosferę, dużo uśmiechu, zabawek, wspólne zwiedzanie, niezapomniany wypoczynek i naleśniki na śniadanie:) Więcej o nas: TU

WOLNE TERMINY i CENY:

Tak się złożyło, że na te wakacje pozostało nam 1 wolne miejsce na rejs po Majorce!

➡️Termin: 9-17 sierpnia
➡️Trasa: Palma-Palma przez zatoczki, plaże, a jak będą chęci i pogoda pozwoli to sprobujemy skoczyc na Ibize lub Minorke.
➡️Cena: 1500,00 zl plus zrzuta na mariny, jedzenie i paliwo, ok. 180 EUR.
➡️Przelot: Ryanair z Berlina za 40 EUR(!) w obie strony lub rozne opcje z różnych stron Polski. Możemy pomóc w znalezieniu najlepszego połączenia:)

Zapraszamy więc singla lub singielkę do dołączenia do załogi, w której już są 3 super dziewczyny.

Jeśli jednak marzysz o rejsie z drugą osobą, znajomymi lub rodziną, w tym z dzieciakami w każdym wieku – zapraszamy w kolejnym roku. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o terminy i chętnie dostosujemy się do waszych potrzeb! 

Standardowa cena rejsu to ok. 1260-1500, zł od osoby za tydzień w zależności od terminu i miejsca + zrzuta na mariny, jedzenie i paliwo, ok. 100-1800 EUR. Wszystkie szczegóły i warunki uzgadniamy jednak zawsze indywidualnie:)

Cena rejsu obejmuje:

 • koję na jachcie* + pościel (prześcieradło, poszewka, poduszka, kocyk)
 • opiekę skippera – kapitana Tomasza Ostrowskiego
 • ponton z silnikiem
 • ubezpieczenie NNW na jachcie
 • kawa, herbata, woda
 • gaz

Cena nie obejmuje:

 • składki na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo do jachtu. Składka zbierana jest w dniu zaokrętowania i rozliczana wraz z załogą.
  Kapitan jest zwolniony ze skladki, Marta wyliczana jest w koszty żywieniowe. Opłaty za mariny i paliwo leżą po stronie załogi.
 • dojazdu na jacht (pomagamy znaleźć dogodne połączenie a także pomagamy w transferze z lotniska do portu postoju jachtu i z powrotem.)
 • własnych wydatków (wycieczki, zakupy, napoje procentowe)
 • ubezpieczenia od kosztów leczenia za granicą na czas wyjazdu (pomagamy w zakupie ubezpieczenia u agenta ubezpieczeniowego firmy GIFT Centrum Podróży)

Na jachcie, do dyspozycji gości są koje znajdujące się na dziobie i śródokręciu: 

 • dziób: 2 koje jednoosobowe lub 1 koja dwuosobowa
 • śródokręcie: 1 koja dwuosobowa oraz 1 koja jednoosobowa piętrowaWnętrze

Zdjęcia jachtu można obejrzeć tu:

Rejsy mają charakter turystyczny, nie stażowy. Po drodze zatrzymuje się w ciekawych miejscach, zatoczkach, portach, w zależności od chęci załogi, ale przede wszystkim pogody. Wszyscy uczestnicy rejsu zobowiązani są do wspólnego gotowania/ zmywania/ utrzymywania czystości na jachcie.

Jest możliwość otrzymania z rejsu opinii oraz wpisu do książeczki żeglarskiej w przypadku osób, które aktywnie zaangażują się we wszystkie czynności żeglarskie. Opinia z rejsu pełnomorskiego oraz wpis do książeczki żeglarskiej potwierdzające uczestnictwo w morskim rejsie są akceptowane przez PZŻ. Dzięki nim rejs morski jachtem zostanie zaliczony do stażu potrzebnego do uzyskania wyższych stopni żeglarskich – sternika jachtowego i jachtowego sternika morskiego.

W przypadku zainteresowania – prosimy o zgłoszenie mailowe, telefoniczne lub poprzez profil Mari-Ann na facebooku: www.facebook.com/symariann.
Zapraszamy!

This entry was posted in Ogólne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>